TERMINY I PŁATNOŚCI


W naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności:

1. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym
Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy.

2. Pobranie
Płatność odbywa się gotówką w czasie odbioru towaru dostarczonego przez kuriera do siedziby Państwa firmy.

3. Przedpłata
Płatność przelewem przed realizacją zlecenia. Realizacja rozpoczyna się w momencie otrzymania od Państwa potwierdzenia przelewu.

4. Przelew 10 dni
Płatność dostępna już od drugiego zlecenia. Aby uzyskać możliwość odroczonej płatności prosimy o przesłanie na adres drukarnia@cyfrowo.com.pl dokumentów firmy. W odpowiedzi otrzymają Państwo oświadczenie do wypełnienia i zeskanowania. Po dopełnieniu tej formalności mogą już Państwo swobodnie dokonywać zakupów w naszym sklepie.

5. Raty 6 miesięcy
Płatność dostępna dla zleceń, których koszt wynosi minimum 3000 zł netto. Zlecenie wymaga spełnienie wymagań z punktu 4. Na fakturze zostanie określony harmonogram comiesięcznych spłat. Spłata pierwszej raty następuje po 30 dniach od dnia wystawienia faktury VAT. Łączny koszt kredytu wynosi 15% wartości netto i zostanie dodany do zasadniczej kwoty faktury.

Przykład: dla kwoty 3000 zł netto koszt całkowity kredytu wynosi 450 zł. Łączna kwota netto faktury wynosić będzie 3450 zł. Spłata odbędzie się w 6 ratach po 575 zł netto.

6. Raty 12 miesięcy
Płatność dostępna dla zleceń, których koszt wynosi minimum 5000 zł netto. Zlecenie wymaga spełnienie wymagań z punktu 4. Na fakturze zostanie określony harmonogram comiesięcznych spłat. Spłata pierwszej raty następuje po 30 dniach od dnia wystawienia faktury VAT. Łączny koszt kredytu wynosi 15% wartości netto i zostanie dodany do zasadniczej kwoty faktury.

Przykład: dla kwoty 5000 zł netto koszt całkowity kredytu wynosi 750 zł. Łączna kwota netto faktury wynosić będzie 5750 zł. Spłata odbędzie się w 12 ratach po 479,17 zł netto.