PODŁOŻA DO DRUKU


FOLIA BIAŁA BŁYSZCZĄCA, KLEJ UNIWERSALNY

Zdecydowanie najlepszy produkt w naszej ofercie. Bardzo popularna, błyszcząca folia o szerokim zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tańsze. Dzięki swoim licznym zaletom ma niemal nieograniczone zastosowanie. Produkt ten wraz z wykonywanym na nim nadrukiem zgodne są z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Karta charakterystyki

FOLIA BIAŁA BŁYSZCZĄCA, KLEJ MOCNY

Błyszcząca folia o specjalnym zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tylko nieznacznie droższe. Dzięki zastosowaniu bardzo mocnego kleju, produkt idealnie nadaje się do aplikacji na trudne powierzchnie.

Karta charakterystyki

FOLIA BIAŁA BŁYSZCZĄCA, KLEJ BARDZO MOCNY

Błyszcząca folia o specjalnym zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tylko nieznacznie droższe. Dzięki zastosowaniu bardzo mocnego kleju, produkt idealnie nadaje się do aplikacji na trudne powierzchnie.

Karta charakterystykiFOLIA BIAŁA MATOWA, KLEJ MOCNY

Popularna, matowa folia o szerokim zastosowaniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe. Dzięki mocniejszemu klejowi ma dość szerokie zastosowanie.

Karta charakterystyki

FOLIA BIAŁA MATOWA, KLEJ ODLEPNY

Popularna, matowa folia o słabym kleju, umożliwiającym odklejenie etykiety bez większych problemów i nie pozostawienie śladów kleju. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe. Folia sprawdza się idealnie wszędzie tam, gdzie etykieta ma krótki czas ekspozycji, po którym ma być szybko i bezproblemowo usunięta.

Karta charakterystykiFOLIA BEZBARWNA (CLEAR) BŁYSZCZĄCA, KLEJ UNIWERSALNY

Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych. Choć folia wykonana jest z polipropylenu, jej właściwości przypominają PE - jest bardzo elastyczna przez co nadaje się na produkty poddawane zgniataniu (zalecamy wykonanie testów). Kolejną cecha tego nowoczesnego materiału jest jego przejrzystość. Po naklejeniu na większość powierzchni uzyskujemy tzw. efekt "no-label look" (zalecamy wykonanie testów). Z uwagi na to, że nie stosujemy koloru białego, poddruk nie jest możliwy, a co za tym idzie kolory nie są w 100% kryjące. Warto to brać pod uwagę planując aplikację na nie-białe produkty. Wydrukowane kolory mogą wtedy prezentować się odmiennie w zależności od koloru opakowania na który etykieta zostanie naklejona - postrzegane kolory będą wypadkową koloru tła i koloru farby. Zalecamy w takiej sytuację druk tylko ciemnymi kolorami lub aplikację folii jedynie na białe opakowania lub opakowania bezbarwne o bezbarwnej zawartości. Produkt ten wraz z wykonywanym na nim nadrukiem zgodne są z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Karta charakterystykiFOLIA SREBRNA, KLEJ UNIWERSALNY

Popularna, lekko błyszcząca folia o srebrnym wykończeniu. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać). Etykiety wykonane na folii PP są znacznie bardziej trwałe niż etykiety papierowe, a przy tym tylko nieznacznie droższe. Dzięki swoim licznym zaletom ma niemal nieograniczone zastosowanie. Produkt ten wraz z wykonywanym na nim nadrukiem zgodne są z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Karta charakterystyki

FOLIA VOID DO WYKONYWANIA PLOMB ZABEZPIECZAJĄCYCH

Mleczno-srebrna folia stosowana do wykonywania plomb bezpieczeństwa. Po oderwaniu pozostawia klej w kształcie napisu VOID. Po zerwaniu nie pozwala na ponowną aplikację. Może być zadrukowana dowolną, pełnokolorową grafiką i wycięta w dowolny kształt. Odporna na działanie wody, tłuszczy i wielu substancji chemicznych, jak również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne (trudno ją rozerwać).

Karta charakterystykiPAPIER PÓŁBŁYSK, KLEJ UNIWERSALNY

Uniwersalny bezdrzewny papier o bardzo szerokim zastosowaniu. Powierzchnia gładka, biała, o lekko błyszczącym wykończeniu. Stanowi popularny materiał do wydruku etykiet samoprzylepnych. Przeznaczony do krótkookresowej i średniookresowej ekspozycji. Doskonale trzyma się niemal każdej powierzchni. Nieodporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Stosowany głównie na produktach eksponowanych wewnątrz pomieszczeń, w suchych miejscach. W warunkach wzmożonej wilgotności lub przy narażeniu na trudne warunki otoczenia sugerowana jest zamiana papieru na folię samoprzylepną błysk - najtańszy i najlepszy produkt w naszej ofercie. Produkt ten wraz z wykonywanym na nim nadrukiem zgodne są z przepisami UE dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Karta charakterystyki