POMOC
733 182 182

Program partnerski


Zarabiaj 5% na wszystkich zamówieniach, jakie złoży polecona przez Ciebie firma!


Nasz program lojalnościowy skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Wystarczy nas tylko polecić, a dany Klient zostanie przyporządkowany do Twojego konta! Nie musisz nic więcej robić. Od tej pory pieniądze same będą się zarabiać - 5% od każdego zamówienie trafi do Ciebie!

 

Przeczytaj Regulamin Programu  -  Zarejestruj się  -  Poleć nas znajomemu lub zamawiaj w imieniu swojej firmy  -  Zarabiaj

program-partnerski

Jak się zarejestrować?

Na nasz adres etykiety@cyfrowo.com.pl prześlij dane odbiorcy zarobionych w przyszłości środków. Mogą to być Twoje prywatne dane lub dane Twojej firmy. To jakie dane nam wyślesz, determinować będzie przyszły sposób rozliczenia się między naszymi stronami. Rejestracja oznacza akceptację Regulaminu Programu.

Rozpoczynam współpracę jako partner biznesowy


Jeżeli rozpoczynasz współpracę jako firma, wypracowane zyski otrzymasz, wystawiając nam fakturę VAT. W takim modelu współpracy nie możesz polecać sam swojej firmy, a jedynie inne przedsiębiorstwa.

Przykład:
Polecasz firmę X, która robi u nas zakupy na przestrzeni 6 miesięcy na kwotę łączną 20 000 zł netto (razem z transportem). Postanawiasz wypłacić zgromadzone środki w wysokości 5%, czyli 1000 zł. Wystawiasz nam zatem fakturę VAT (albo rachunek, jeżeli nie jesteś VAT-owcem) na 1000 zł netto z terminem płatności 10 dni.

Jakie dane potrzebujemy:
Nazwa firmy:
Adres:
NIP:
Osoba kontaktowa:
Telefon kontaktowy:
E-mail kontaktowy:

Rozpoczynam współpracę jako osoba prywatna


Jeżeli rozpoczynasz współpracę jako osoba prywatna, wypracowane zyski otrzymasz na wskazane konto, w dowolnym momencie, nawet kilka razy w roku. W takim modelu współpracy możesz polecać swoją własną firmę, zaprzyjaźnione przedsiębiorstwo, a nawet firmę, w której jesteś na etacie."

Przykład:
Polecasz firmę X, która robi u nas zakupy na przestrzeni 6 miesięcy na kwotę łączną 20 000 zł netto (razem z transportem). Po wysłaniu do nas dyspozycji wypłaty, równowartość 5%, czyli 1000 zł, trafi na Twoje konto. W tym modelu współpracy nie ma żadnych dodatkowych dokumentów. Sam/a musisz zadbać, aby za dany rok wykazać otrzymany zysk w swoim rocznym rozliczeniu PIT.

Jakie dane potrzebujemy:
Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
E-mail kontaktowy:

Jak polecać?

Po rejestracji otrzymasz od nas swój unikalny LOGIN. Polecona przez Ciebie firma jedyne co musi zrobić, to wpisać Twój LOGIN w czasie zamawiania w pole UWAGI lub po prostu w treść maila z zamówieniem. W tym momencie taki klient na stałe zostaje przypisany do Twojego LOGINu i przez następne 2 lata pracować będzie na Twoje konto. Aby zwiększyć Twoją moc przekonywania, każda polecona przez Ciebie firma otrzyma dodatkowo od nas na pierwsze zamówienie 10% rabatu za podanie w zamówieniu Twojego LOGINu.

Jak sprawdzać stan konta?

Stan subkonta możesz sprawdzać wysyłając wiadomość mailową z prośbą o stan subkonta na nasz adres etykiety@cyfrowo.com.pl. Wszystkie prowizje zasilają subkonto do 7 dni roboczych od momentu opłacenia i zrealizowania zlecenia dla poleconego przez Ciebie klienta.

Jak dokonywać wypłaty?

Wypłat można dokonywać każdorazowo po przekroczeniu na subkoncie kwoty 100 zł. Wystarczy tylko dokonać sprawdzenia stanu subkonta i jeżeli kwota przekracza 100 zł, złożyć mailowo polecenie wypłaty. W odpowiedzi otrzymasz od nas krótki formularz, do uzupełnienia aktualnego numeru konta bankowego. Z uwagi na możliwość zmiany konta bankowego i na ochronę danych osobowych, nie zachowujemy tych danych. Każda wypłata wymaga wypełnienia formularza. Podpisany formularz można odesłać do nas jako skan lub w postaci papierowej tradycyjną pocztą.