Projekty unijne
POMOC
733 182 182

O nas


Nasza drukarnia powstała w 2005 roku w Katowicach. Na początku zespół liczył zaledwie kilka osób. Już po roku liczebność załogi urosła dwukrotnie i od tego czasu nieustannie przyjmujemy i skrupulatnie szkolimy następnych pracowników. Tworzymy zgrany i mocno ukierunkowany na zadowolenie klienta team. Choć w dzisiejszych czasach wszystko opiera się na pieniądzu, on nie jest dla nas na pierwszym planie. Zawsze bardziej od zarobku interesowało nas to, czy Klient odbiera towar zadowolony. Właśnie to podejście pozwoliło nam nieustannie się rozwijać i dojść tak daleko.

Naszą specjalnością jest druk rolowy małych i średnich serii od 1 do 150 000 szt. Oprócz bardzo niskich kosztów druku, a co za tym idzie niskich cen, wyróżnia nas brak kosztów przygotowalni. Typowy dla fleksodruku koszt produkcji polimerów u nas nie występuje. Już na wstępie Klient oszczędza zarówno na wykonaniu matryc, jak i potem na wycinaniu samych etykiet. Nie stosujemy tradycyjnych wykrojników. Nowoczesne, cyfrowe wykrawarki pozwalają wykonać nawet najmniejsze zlecenie bez jakichkolwiek kosztów początkowych! Nie stosujemy również laserowego wycinania dzięki czemu brzegi naszych etykiet nie są okopcone, ani odkształcone.

Oprócz działalności komercyjnej ważnym aspektem jest dla nas środowisko i wpływ, jaki na nie odciskamy. Wszystkie powstałe w czasie produkcji odpady poddawane są ponownemu przetworzeniu przez współpracujące z nami firmy.

Stosowane przez nas podłoża jak i farby mogą być stosowane na opakowaniach produktów żywnościowych (na prośbę klienta wysyłamy wszystkie certyfikaty producenta). Nie stosujemy farb UV. W standardzie nie stosujemy lakierów UV.